Kontaktai

Rekvizitai:

UAB “Vanduja“

Įmonės kodas 300520406

PVM kodas LT100003219619

AB bankas „Swedbank“ LT427300010092346889

Naršydami Vanduja.lt svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinoti daugiau

SLAPUKŲ (COOKIES) TAISYKLĖS

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Laikydamiesi naujai priimtų ES teisės aktų, privalome Jums pranešti, kam naudojame slapukus.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis, o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kam naudojame slapukus?

Svetainėje slapukai naudojami šiems tikslams:

Galite ištrinti arba blokuoti slapukus, bet tokiu atveju kai kurios šios svetainės funkcijos gali neveikti taip, kaip numatyta.
Su slapukais susijusi informacija nenaudojama jūsų tapatybei nustatyti, o surinktus duomenis apie naudojimąsi svetaine visiškai kontroliuojame. Šie slapukai nenaudojami jokiais kitais nei pirmiau aprašytieji tikslais.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios funkcijos gali neveikti.

Uždaryti